A+ A A-

Bērnu autokrēsliņš Cybex CLOUD Q 0-13 kg

Apraksts

Cybex Cloud Q   Autokrēsls 0 - 13 kg 

 

Jaunā teleskopiskā Lineārā Sānu sadursmes aizsardzības sistēm (L.S.P. Sistēma) kombinācijā ar enerģiju absorbējošo korpuss absorbē trieciena spēku sānu sadursmes gadījumā.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem drošības inženieriem ir atrast vislabāko iespējamo transportēšanu priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem un ļoti maziem jaundzimušajiem, kura kakla muskuļi un refleksi nav vēl pietiekami labi attīstījušies. Diemžēl, tas var novest pie mazuļa galvas krišanas uz priekšu, kamēr bērniņš guļ, kas var izraisīt nopietnas elpošanas problēmas.

Maksimālai bērna ādas aizsardzībai, saskaņoti salokāmais XXL izmēra jumtiņš atbilst stingrajiem Austrālijas UVP50+ saules aizsardzības standartiem.

Kombinācijā ar teleskopisko Lineāro Sānu sadursmes aizsardzības sistēmu augstumā regulējamais galvas balsts lieliski papildina Cloud Q zīdaiņa autokrēsliņa sānu trieciena aizsardzības sistēmu.

Kopā ar jauno augstumā 8 pozīcijās regulējamo galvas balstu un ar jauno integrēto drošības jostu sistēmu, stiprinājumi mainās automātiski tiklīdz pielāgojat galvas balsta augstumu. Tas novērš jebkāda veida sarežģījumus, kas saistīti ar drošības jostu stiprinājumiem un to nepareizu izmantošanu.

Cloud Q zīdaiņa autokrēsliņu kopā ar CYBEX vai ar cita zīmola pastaigu ratiem bez piepūles var pārvērst ceļošanas sistēmā.

Ar vienkāršu adapteru palīdzību un kopā ar CYBEX pastaigu ratiem Callisto, Topaz un Onyx, zīdaiņa autokrēsliņu var pārvērst gudrā, vizuāli harmoniskā ceļošanas sistēmā. var kombinēt arī ar daudziem citiem zīmolu ratiem un pastaigu ratiem, lai izveidotu praktisku ceļošanas sistēmu.

Ražots Vācijā